Služby

Kromě běžného prodeje rozsáhlého sortimentu počítačových komponent, stavby PC podle domluvené konfigurace, dodávek tiskových zařízení a zařízení pro snímání a digitalizaci obrazu provádíme také jejich instalace jak pro místní tak síťový provoz včetně dodávek síťových komponent, všech potřebných propojovacích kabelů a následné konfigurace u uživatele. Podle přání vybudujeme nebo rozšíříme vaši síť o další přípojné body včetně WiFi a ADSL připojení. Nabízíme správu počítačových sítí, dodání a instalace serverů HP a Dell. V neposlední řadě reagujeme i na nový zákon o Elektronické Evidenci Tržeb a jsme schopni vám doporučit, dodat a nainstalovat potřebné zařízení.

Technické poradenství včetně návrhu IT řešení a volby zařízení je samozřejmostí, a předchází každé objednávce. Na přání uživatele provádíme také zaškolení obsluhy. K vybraným zařízením jsme schopni vám dodat spotřební materiál, který máme pro většinu aktuálních modelů EPSON skladem. Pokud potřebujete zařízení nebo spotřební materiál jiného výrobce, i v tom vám rádi vyhovíme.

Provádíme v krátkých časových lhůtách specializovaný servis tiskáren, ať už jde o jehličkové, inkoustové, laserové nebo tepelné. Mezi opravovaná zařízení patří také počítače, zákaznické displeje, scanery a podavače papíru k tiskárnám. Jsme specializovaný servis na veškeré EPSON pokladní tiskárny, ať už používané jako paragonové tiskárny v obchodech, nebo jako výstupní zařízení převozních cisteren pro přepravu pohonných hmot a zkapalněného plynu.